Отримання КЕП

Головна  >>  Отримання КЕП

untitled-3

На веб-сторінці  Центрального Засвідчувального Органу (ЦЗО) Міністерства Юстиції України зібрана вся інформація про діючі АЦСК на території нашої Держави.  При виборі АЦСК зверніть увагу на те, що для коректної роботи з СЕВ ОВВ версія 2.0 рекомендується вибирати саме ті, які є акредитованими.

В таблиці вказані всі наявні АЦСК, а також контактні дані для зв’язку – телефони, адреси е-мейл, адреси веб-сторінок тощо. Ви можете переглянути наявні АЦСК, відвідати їх веб-сторінки, на яких знайдете інформацію про умови для отримання КЕП. Деталі та додаткові питання завжди можна уточнити за вказаними телефонами.

Наприклад кваліфікований надавач електронних довірчих послуг “АЦСК органів юстиції України” надає кваліфіковані електронні довірчі послуги кваліфіковані сертифікати відкритих ключів сумісні з понад 100 інформаційними системами. За тарифами “АЦСК органів юстиції України”

Безоплатне надання КЕП здійснює АЦСК ДФС (Державна Фіскальна Служба) рекомендуємо саме ці АЦСК оскільки їх КЕП пройшли перевірку на коректність роботи в СЕВ ОВВ версії 2.0).

На їх веб-сторінки можна потрапити із реєстру ЦЗО, там же є контактні телефони для довідок. На веб-сторінці АЦСК можна знайти інформацію про порядок та умови отримання КЕП, які для того необхідні документи, де знаходяться центри для отримання ключів.