• Головна
  • Новини
  • Вебінар про роботу Інформаційній системі «Вулик» під час воєнного стану

Вебінар про роботу Інформаційній системі «Вулик» під час воєнного стану

Вебінар про роботу Інформаційній системі «Вулик»

під час воєнного стану

15 вересня 2022 року, Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державним підприємством «Державний центр інформаційних ресурсів України» та компанією розробником soft Xpansion провела вебінар для державного сектора щодо роботи Інформаційної Системи «Вулик».

Під час вебінару була надана загальна інформація щодо функціонування ІС «ВУЛИК», говорили про роботу ЦНАПів в умовах війни та можливостях системи, які можуть бути доступні сьогодні для працівників та відвідувачів ЦНАП. Також йшлось про переваги взаємодії ЦНАПів з іншими установами через СЕВ ОВВ, відправлення та отримання документів через СЕВ ОВВ, а також про оплату послуг платіжними системами «EasyPay» та «УкрКарт».

Вебінар зібрав представників понад 100 ЦНАПів, деякі з них працюють з системою в середньому 2 роки. Усі відмічають, що ІС «ВУЛИК» працює без перебоїв та у повному обсязі забезпечує потреби ЦНАП. Система перевірена часом та досвідом користувачів (понад 500 центрів прийняли майже 1,5 млн заяв у системі). Головним є те, що «Вулик» безкоштовно доступний для всіх ЦНАПів України, постійно розвивається та вдосконалюється, а також має кваліфікаційну технічну та консультаційну підтримку з питань роботи з системою.

Тож можемо сказати, що ІС «ВУЛИК» - це сучасна система для забезпечення швидкого та комфортного обслуговування громадян у ЦНАПах в будь-якому коточку України. Будь-який ЦНАП України має нагоду долучитися до ІС «ВУЛИК» та отримати безкоштовний сучасний інструмент для якісного обслуговування громадян.

Інформаційна система «Вулик» створена в рамках проєкту «EGO4UKRAINE» Програми «U-LEAD з Європою» за кошті донорів на підтримку України за співпрацею Міністерства цифрової трансформації України, «Академією електронного управління» та компанією розробником soft Xpansion.

Створення централізованої системи надання адміністративних послуг «ВУЛИК» даний забезпечує єдиний стандарт роботи ЦНАПів по всій країні та значну економію коштів держави, громад та донорів на створення або закупку окремих систем, що стає ще актуальніше в нелегкій для країни час. Разом до перемоги. Слава Україні!

Також, незабаром плануємо провести серію вебінарів, на якому будемо розбирати цікаві теми та кейси використання Інформаційної системи «Вулик» у різних ЦНАПах. Тож слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити.

Переглянути запис відео з вебінару можна за посиланням https://youtu.be/JU1owry1XGs