Спільний план дій з упровадження та розвитку електронних послуг між Мінекномрозвитку та Агентством з питань електронного урядування

Головна  >>  Новини  >>  Спільний план дій з упровадження та розвитку електронних послуг між Мінекномрозвитку та Агентством з питань електронного урядування

On Лютий 8, 2015, Posted by , In Новини
2

2 лютого 2015 року в Міністерстві економічного розвиту і торгівлі України відбулася зустріч між представниками міністерства та Державного агентства з питань електронного урядування. Головною метою зустрічі було представлення спільного плану дій з упровадження та розвитку електронних послуг в Україні.

За словами голови Агентства, Олександра Риженка, представлений план спільних дій свідчить, що сторони виробили спільне бачення, як має відбуватися стратегія впровадження електроних послуг та важливість розвитку електронного урядування для подальшого реформування країни. Він також зазначив що: “Запровадження електронних послуг є досить складним завданням з двох причин: перше – для їх впровадження ми повинні мати працюючу складну інфраструктуру. По-друге, запровадження електронних послуг передбачає реінжиніринг (оптимізацію) існуючих складних та занадто бюрократичних процесів надання адміністративних послуг. Існуючі процеси практично не можна автоматизувати, їх потрібно спростити та оптимізувати”. Тим не менш, голова Агентства заявив, що даний план передбачає вирішення цих проблем.

В зустрічі приймали участь:

  • Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування
  • Айварас Абромавичус, міністр економічного розвитку та торгівлі України
  • Яніка Мерило, радник міністра економічного розвитку та торгівлі України
  • Олег Левченко, співголова Робочої групи з розробки урядової політики у сфері електронного урядування України
  • Євген Сторожук, директор департаменту реформування публічної адміністрації Мінекономрозвитку
  • Єгор Стефанович, директор “Контактного центру міста Київ”
  • та експерти Робочої групи з розробки урядової політики у сфері електронного урядування:
  • Марія Горностай, Юрій Козлов, Андрій Семенченко та ін.
  • На разі план, погоджений сторонами, викладений для громадського обговорення на сайті мінеко (див.тут). На сторінці можна також проголосувати, підтримавши документ та надати власні коментарі та пропозиції.