Доступний безкоштовний онлайн-курс з відкритих даних

Головна  >>  Новини  >>  Доступний безкоштовний онлайн-курс з відкритих даних

On Липень 3, 2019, Posted by , In Новини

Доступ до інтернету і година часу – це все, що необхідно для того, аби пройти електронний курс з відкритих даних, що був розроблений Державним агентством з питань електронного урядування в партнерстві з британським Open Data Institute.

Курс є україномовним та безкоштовним і рекомендований тим, хто працює чи просто цікавиться відкритими даними, а саме – держслужбовцям, представникам бізнесу та громадськості, активістам і журналістам.

Перевагами курсу є: 

  • Цілісний та ціннісний погляд на відкриті дані.Тут ви зможете дізнатися, що таке відкриті дані та в чому їх цінність, що робить відкриті дані якісними; нормативна база та приклади використання, а також які є принципи публікації та використання відкритих даних.
  • Практичність здобутих знань. Двадцять українських та міжнародних кейсів, у тому числі зі сфер енергетики, агропромисловості, інфраструктури, охорони здоров’я тощо, а також дані різноманітних досліджень покращують засвоєння теоретичного матеріалу та надихають на власні ідеї щодо можливості використання відкритих даних.
  • Структурованість та стислість подання матеріалу.Курс складається з п’яти тематичних блоків, кожен з яких має відео- і текстові матеріали, а також – невеличкий тест в кінці для закріплення знань. Час проходження курсу не лімітований. Можна зробити це одразу чи проходити по одному з модулів щодня.

Курс доступний за лінком https://tapas.learndata.info/#/ і реалізований у межах проекту, фінансованого USAID та UK Aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах/TAPAS».