До документування інформації внесено зміни

Головна  >>  Новини  >>  До документування інформації внесено зміни

On Травень 17, 2019, Posted by , In Новини

На Урядовому порталі опубліковано постанову Кабінету Міністрів України № 375 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950 і від 17 січня 2018 р. № 55».

Нагадаємо, що ця постанова була схвалена Урядом 17 квітня. Вона вносить низку нововведень та регламентує деякі питання стосовно електронних документів та роботи системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

 По-перше, постанова закріплює норму, що усі ЦОВВ та органи місцевого самоврядування підключаються до СЕВ ОВВ, а також отримують послуги з реєстрації користувачів, технічної підтримки користувачів, передання даних в системі взаємодії безплатно (а саме – коштом державного бюджету, що передбачено для тримача системи взаємодії на забезпечення функціонування системи взаємодії).
По-друге, удосконалюються процеси документування управлінської діяльності у електронній формі із застосуванням кваліфікованого електронного підпису, кваліфікованої електронної печатки та кваліфікованої електронної позначки часу.
По-третє, прийняття цього документу сприятиме швидшому введенню у дію процесу погодження проектів нормативно-правових актів у електронній формі.

Знайти поставу можна за посиланням