Навчання по роботі в підсистемі погодження НПА СЕВ ОВВ

Головна  >>  Новини  >>  Навчання по роботі в підсистемі погодження НПА СЕВ ОВВ

On Лютий 12, 2019, Posted by , In Новини

01 лютого в Державному агентстві з питань електронного урядування України відбулось навчання по роботі в підсистемі погодження проектів нормативно правових актів системи електронної взаємодії органів державної влади.

З вступним словом виступили заступник Голови Державного агентства з питань електронного урядування України Бакал Валерій Олексійович, Заступник директора департаменту інформаційних технологій – начальник відділу розвитку е-документообігу та міжвідомчої е-взаємодії Котелевець Дмитро Миколайович та Тертичний Олег Сергійович – генеральний директор державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України».

В ході презентації Самошкін Андрій Геннадієвич – начальник управління інформаційних технологій державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України детально описав, як вдосконалювались та змінювались склад і компоненти СЕВ ОВВ з 2017 року по сьогодення, процес погодження нормативно-правових актів, а також пояснив схему проходження НПА в електронному вигляді.

Начальник відділу підтримки програмного забезпечення державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України Матяш Наталія Олексадрів. розповіла про порядок підключення до підсистеми погодження проектів нормативно-правових актів, заповнення заяв та продемонструвала присутнім веб-інтерфейс Підсистеми, коротко зазначила про всі його особливості; показала процес створення проекту НПА, проходження та закриття І етапу погодження проекту НПА в електронному вигляді.

Провідний інженер відділу сервіс-деск та моніторингу державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України Святина Роман Володимирович показав увесь процес проходження та закриття ІІ і ІІІ етапів погодження проекту НПА в електронному вигляді, розповів про Завершення погодження проекту НПА вцілому та продемонстрував загальний вигляд Довідки про проходження проекту НПА, що формується СЕВ ОВВ.

Велося активне обговорення з присутніми нагальних питань, які виникли під час проведення презентації.