Дані про бенефіціарів українських компаній

Головна  >>  Новини  >>  Дані про бенефіціарів українських компаній

On Серпень 17, 2017, Posted by , In Новини

Україна відкрила дані про бенефіціарів компаній та стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції.

Так, завдяки спільній роботі Державного агентства з питань електронного врядування та Міністерства юстиції інформацію про бенефіціарів усіх українських компаній оприлюднено на Єдиному державному порталі відкритих даних: data.gov.ua

Відкриті дані – це основа побудови прозорої та ефективної держави, а також – потужне джерело розвитку комерційних і громадських проектів. Відтак ЗМІ та громадськість може вільно використовувати і аналізувати ці відкриті дані для публічного контролю, а IT-бізнес – для створення нових інтернет-сервісів і проектів, які збагачуватимуть економіку і стануть у нагоді своїм користувачам.

Це дуже важливі дані для забезпечення прозорості економіки, публічного контролю, різноманітного аналізу, створення нових сервісів та проектів ЗМІ, громадськості та бізнесу.

Відкриваємо Україну разом!

 

Джерело: Сторінка Volodymyr Groysman у Facebook.