Україна спільно з Bitfury Group переведуть держреєстри на платформу блокчейн

Головна  >>  Uncategorized  >>  Україна спільно з Bitfury Group переведуть держреєстри на платформу блокчейн

On Квітень 17, 2017, Posted by , In Uncategorized

14 квітня Державне агентство з питань електронного урядування України та американська компанія Bitfury – світовий лідер розвитку blockchain підписали меморандум про співпрацю. Ним передбачено залучення передового досвіду американської компанії до створення ефективної екосистеми для розвитку blockchain в Україні. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook прем’єр-міністр України Владимир Гройсман.

Меморандум передбачає залучення передового досвіду американської компанії для побудови ефективної екосистеми для використання blockchain в Україні, зокрема розвитку електронного урядування.

Blockchain – це найбільш інноваційна технологія, що здатна змінити всі існуючи процеси від державного управління до банківської сфери. На технічному рівні – це сучасна технологія децентралізованого зберігання та захисту даних.

Сьогодні запровадження Blockchain є пріоритетом найбільших банків світу та найбільш інноваційних країн – Швеції, Естонії, Данії тощо.

Для України це шанс теж увійти в число інноваційних лідерів у Європі.

Як відомо, угода має на увазі запуск пілотного проекту.

У його рамках, на блокчейн-платформу повинні перейти державні реєстри, органи державного управління, соціальні служби, охорона здоров’я і енергетика.

Після завершення пілотного проекту, на блокчейн-платформу повинен перейти весь державний сектор, включаючи службу кібербезпеки.